Miliony obrázků pro vaše projekty. Vyhledávač stock fotografií, ilustrací, vektorové a renderované grafiky.

Info centrum: Vyberte si kategorii
StockPhotos.cz > Info centrum > Informace o projektu
Článek aktualizován: 23. května 2011
Informace o projektu StockPhotos.cz
Úvodní upozornění:
1.: Všechny náhledy obrázků obsažené ve vyhledávači StockPhotos.cz jsou chráněny autorským zákonem a pocházejí z externího on-line zdroje.

2.: Všechny náhledy obrázků dostupné ve vyhledávači StockPhotos.cz jsou zobrazovány se souhlasem zdrojové fotobanky, která je přímým místem jejich původu.

3.: Jakékoliv použití obrázků je podmíněno jejich zakoupením (v případě komerčních obrázků), nebo jejich stažením (v případě obrázků dostupných zdarma) V EXTERNÍ ZDROJOVÉ FOTOBANCE.

4.: PROJEKT STOCKPHOTOS.CZ - VYHLEDÁVAČ STOCK FOTOGRAFIÍ, ILUSTRACÍ, VEKTOROVÉ A RENDEROVÁNÉ GRAFIKY NEUMOŽŇUJE NÁKUP OBRÁZKŮ V ŽÁDNÉ FORMĚ.
Podrobný popis projektu StockPhotos.cz:
Katalog domácích i zahraničních obrázků je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují rychle a pohodlně najít legální obrázky pro své projekty. V denně aktualizované databázi je možné při vyhledávání používat klíčová slova, vyhledávat podle autora, či surfovat v katalogu. Kromě anglického vyhledávání je samozřejmostí i vyhledávání v českém jazyce, které je spojeno s orientačním překladem názvů, popisů a klíčových slov obrázků.

Tematické kategorie obsažené v katalogu jsou naplněny nejžádanějšími obrázky vhodnými pro nejrozmanitější druhy projektů. Je to pečlivě tříděný výběr maximálně 4000 obrázků v každé kategorii, které jsou často vybrány z mnoha milionů, tak aby bylo zajištěno co největší pohodlí při hledání vhodného obrázku.

Obrázky zalistované v katalogu jsou použitelné pro vizuální a grafické projekty rozmanitých druhů. Speciální důraz je kladen na použití obrázků pro web design. Hlavičky stránek, tlačítka, ikonky, či ilustrační fotografie dodají web stránce ten správný šmrnc a profesionální vzhled. Web design je však jen zlomkem možností využití obrázků, které pokračuje v podobě reklamních letáků, plakátů, brožur, CD obalů, stránek knih, prezentací, magazínů, novin, ale i osobních blogů nebo školních projektů.

Samostatnou kapitolu reprezentují tisíce obrázků zdarma. Často jsou tvořeny kvalitními a komerčně použitelnými obrázky, které však byly postupem času zdrojovou agenturou uvolněny ke stažení zdarma.

PO VÝBĚRU JE MOŽNÉ PŘEJÍT DO ZDROJOVÉ AGENTURY KDE JE OBRÁZEK K DISPOZICI. SAMOZŘEJMĚ VŽDY JE VŠAK NUTNÉ SI TAM POZORNĚ PŘEČÍST AKTUÁLNÍ LICENČNÍ PODMÍNKY VSTAHUJÍCÍ SE KE KONKRÉTNÍMU OBRÁZKU A UJISTIT SE TAK O MOŽNOSTECH JEHO LEGÁLNÍHO UŽITÍ.

JAKÉKOLIV PŘÍMÉ POUŽÍVÁNÍ NÁHLEDOVÝCH OBRÁZKŮ OBSAŽENÝCH NA STRÁNKÁCH PROJEKTU STOCKPHOTOS.CZ JE NEPŘÍPUSTNÉ!